Kruizai Baltijos jūra

Kompanija Tallink-Silja Line suteikia puikią galimybę mėgautis kruizais Baltijos jūra bet kokio skonio ir poreikų turistams: didelei ir linksmai draugų kompanijai, nedideliam šeimos ratui, verslo partneriams, derinantiems poilsį su konferencijomis keltuose, ar tiesiog ramų laiko praleidimą bet kuriame iš Baltijos jūros miestų. Pasirinkite kruizą ir suderinsite viską: pramogas ir linksmybes, naujų vietų lankymą ir netgi verslo reikalų tvarkymą! Jums belieka išsirinkti kryptį... 


 


Sankt Peterburgas
Sankt Peterburgas
   

TALINAS - SANKT PETERBURGAS

Siūlome aplankyti Sankt Peterburgą keliantis "St.Peter Line" keltu ir aplankyti dar papildomai 3 sostines. Sankt Peterburgas yra žinomas dėl "Baltųjų naktų". Šiuo laikotarpiu saulė leidžiasi labai trumpam, „viena aušra maino kitą nakčiai duodančios vos pusę valandos". Tai laikas, kai mieste atgyja audringas naktinis gyvenimas, kai visi vaikštinėja pakrantėmis ir mėgaujasi nuostabiais vaizdais.


Stokholmas
Stokholmas
   

RYGA-STOKHOLMAS
Stokholmas yra vadinamas Baltijos Venecija, tačiau jis pakeri ir šiaurietišku šarmu bei šiuolaikinio miesto atmosfera. Įsitikinkite patys!


Helsinkis
Helsinkis
   

TALINAS-HELSINKIS
Helsinkį Tallink komoanijos greitaeigiais keltais pasieksite viso labo per 2 valandas! Pasirinkite dienos kruizą ir praleiskite Suomijos sostinėje ištisą dieną arba plaukite vienu naujausių keltų Baltic Princess su nakvyne jame ir pasinerkite į linksmybių ir pramogų jūrą!


Talinas
Talinas
   

TALINAS-STOKHOLMAS
Pasirinkę šį variantą aplankysite net dvi Baltijos sostines, o kelionė nuostabiais keltais Victoria ar Baltic Queen - tikrai nepaliks abejingu nei vieno!


Stokholmas
Stokholmas
   

HELSINKIS-STOKHOLMAS
Prabangūs keltai dvyniai Silja Serenade ir  Silja Symphony kursuoja tarp dviejų sostinių. Keltai išplaukia kiekvieną dieną 17:00.  Helsinkį pasiekti rekomenduojame greitaeigiais keltais is Talino.


Turku
Turku
   

TURKU-STOKHOLMAS
Aplankykite dabartinę Švedijos sostinę ir buvusią Suomijos sostinę Turku, pasirinkę kruizinę kelionę!

 

 

 

 

 


Raktiniai žodžiai patogesnei Jūsų paieškai:

 

kruizas, kruizai, Baltijos jūra,  Ryga-Stokholmas, Ryga-Talinas, Stokholmas, Talinas, Helsinkis, Talinas-Helsinkis, savaitgalio kelionės, atostogos, savaitgalis, Baltijos sostinės, poilsis šeimoms, poilsis šeimoms, Tallink, Turku-Stokholmas, Švedija, Estija, Latvija, kruizas į Stokholmą, keltai į Švediją, Tallink keltai, Talink keltai, specialūs pasiūlymai kruizams, Baltijos jūra, kruizai Baltijos jūra.